KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4532221

nr 453 2221

Akvarell

Regina Kylberg (1842 - 1913), Skogsglänta med syskonpar. Sign. 1886. 55x33. Jfr. vår tidigare försäljning 404 7681

måndag 26 februari 2007
kl 00:00:00

Signe Persson-Melin (f. 1925)